Český den boje proti rakovině

Ve středu 15. května proběhla tradiční celonárodní sbírka, kterou již 23. rokem pořádá Liga proti rakovině Praha. Ta letošní byla zaměřena na nádorová onemocnění plic. Účelem je každoročně získat finanční prostředky na nádorovou prevenci, zlepšení života onkologických pacientů, podporu výzkumu a vybavení onkologických pracovišť. Naše škola se opět do této akce zapojila. Během dne prodávali zástupci ŽP žluté kytičky a rozdávali preventivní letáky. Nyní budeme čekat na zpětnou vazbu, jak velkou částkou jsme přispěli na dobrou věc.

Rozhodnutí o
ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ DĚTÍ K PŘEDŠKOLNÍMU >>

Zábavný park Belantis

Mladý záchranář 2019

Český den boje proti rakovině

Dopravní soutěž mladých cyklistů

McDonald´s Cup

Žákovský duatlon

K6B - atletika

Recyklohraní

obrázek
Naše škola je zapojena do programu RecykloHRANÍ, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

obrázek
Přání, stížnosti a náměty můžete posílat do naší e-mailové schránky schrankaduvery@izms.cz