Soutěž o nej Velikonoční truhlík

Úplně poprvé se žáci ze školního parlamentu dohodli, že uspořádají soutěž pro všechny třídy. Tématem soutěže byl zvolen Velikonoční truhlík. Truhlík si každá třída zvolila dle svých možností. Kreativitě se meze nekladly. V zápalu práce a nadšení vyzdobit svůj truhlík bylo důležité držet se tématu Velikonoce. Ve středu 17. 4. 2019 v krásném slunečném dopoledni byly všechny truhlíky vystaveny na našem školním dvoře pro zvolení toho nej. Každá třída, všichni pedagogové, paní uklízečka a zaměstnanci z kanceláře měli možnost dát svůj hlas dle jejich představ tomu nejhezčímu truhlíku. Soutěž se vydařila a žáci ze školního parlamentu vyhlásili výsledky, kdy se na 3. místě umístil truhlík žáků z 1. třídy, 2. místo obsadil truhlík žáků ze 4. třídy a vítězem této akce byl zvolen truhlík vyzdoben žáky z 2. třídy. Žáci druhé třídy se domluvili a předali svůj výherní truhlík paní ředitelce. Do soutěže se zapojily i paní uklízečky.

předchozí | | |

K6B - přehazovaná

Den učielů

Návštěva Bovýska

Projektový den - čtenářská gramotnost

Návštěva keramické dílny

Soutěž o nej Velikonoční truhlík

Zápis do 1. třídy

Recyklohraní

obrázek
Naše škola je zapojena do programu RecykloHRANÍ, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

obrázek
Přání, stížnosti a náměty můžete posílat do naší e-mailové schránky schrankaduvery@izms.cz