Mladý záchranář 2019

I přes chladné počasí jsme ve středu 29. 5. 2019 vyrazili s žáky 7. třídy do Mostu na soutěž Mladý záchranář, která se uskutečňuje ve sportovním areálu Benedikt. Této soutěže se zúčastňujeme každý rok. Letos přijelo zabojovat o postup do Krajského kola 12 škol. Soutěžní disciplíny byly v tomto rozsahu zdravotnická první pomoc, požární ochrana, prostředky individuální ochrany, evakuace, dopravně-bezpečnostní problematika, komunikace s operačním střediskem IZS, topografie – slepá mapa, určení vzdálenosti, fyzická zdatnost, odborný test. Soutěžící Lucie Hlávková, Kateřina Volešáková, Petr Smolák a Matěj Malý nás všechny velice překvapili, vyhráli krásné třetí místo a snad poprvé si z této soutěže odvážíme pohár. Děti si vezou bronzové medaile a hodnotné ceny. Dopoledne nám pořadatelé zpříjemnili dobrou svačinou a k obědu nám byl podán guláš a chlebem.

Rozhodnutí o
ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ DĚTÍ K PŘEDŠKOLNÍMU >>

Žákovský duatlon

K6B - atletika

Zábavný park Belantis

Mladý záchranář 2019

obrázek

Český den boje proti rakovině

Dopravní soutěž mladých cyklistů

McDonald´s Cup

Recyklohraní

obrázek
Naše škola je zapojena do programu RecykloHRANÍ, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

obrázek
Přání, stížnosti a náměty můžete posílat do naší e-mailové schránky schrankaduvery@izms.cz