K6B - vybíjená

Ve středu 26. 2. 2020 se žáci 4. a 5. ročníku vypravili na sportovní soutěž ve vybíjené. Soutěž se odehrála v tělocvičně Základní školy Hamr. Vybíjená je několikátou soutěží Krušnohorského šestiboje. V tělocvičně se sešlo osm škol, po společném nástupu a seznámením s pravidly a průběhem hry, jsme si vylosovali jako loni skupinu B, tudíž jsme hráli tři zápasy s protihráči této skupiny. Po náročném boji jsme se umístili ve skupině na 3. místě a následně se odehrál zápas o 5. místo, který jsme hráli s jazykovkou a nakonec prohráli. Odvezli jsme si tedy diplom za šesté místo. Sportovní dopoledne si děti užily.

Novinky ze ZŠ

obrázek
Prohlédněte si novinky ze ZŠ

obrázek