Keramická dílna

V úterý 2. 4. 2019 žáci z keramického kroužku navštívili opravdovou keramickou dílnu Drahušky Wernerové v objektu A Strans,s.r.o. v Louce u Litvínova. Paní Wernerová provedla malé výtvarníky celou dílnou a prostory, které k dílně patří. Měli možnost prohlédnout si velké množství výrobků, které v dílně čekají na výstavy a prodej na velikonočních trzích. Dozvěděli se o různých druzích hlíny a glazur, způsobech práce s hlínou a další zajímavé informace. Vyzkoušeli si vytlačovat hlínu do formiček a odvezli si malé dárečky, které pro ně připravila. Děti jí na oplátku předaly kytičku za její milé přijetí a hezké povídání. Dětem se vůbec z dílny nechtělo a tak jsme si slíbili, že paní Wernerovou určitě ještě někdy navštívíme. Zúčastnilo se 10 žáků.

Návštěva keramické dílny

Soutěž o nej Velikonoční truhlík

Zápis do 1. třídy

K6B - přehazovaná

Den učielů

Návštěva Bovýska

Projektový den - čtenářská gramotnost

Recyklohraní

obrázek
Naše škola je zapojena do programu RecykloHRANÍ, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

obrázek
Přání, stížnosti a náměty můžete posílat do naší e-mailové schránky schrankaduvery@izms.cz