McDonald´s Cup

Ve čtvrtek 2.5.2019 se naši žáci zúčastnili dalšího kola Mc Donald´s Cupu, který se koná již tradičně ve fotbalovém utkání. Reprezentovali jsme jak v mladších žácích, tak i ve starší skupině mladých fotbalistů. Mladší žáci vybojovali 7. místo a starší se umístili na místě pátém. Fotbalový den jsme si užili a už se těšíme na další ročník. Velké poděkování patří i trenérovi Tomáši Kunzovi, který přišel své svěřence podpořit.

Rozhodnutí o
ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ DĚTÍ K PŘEDŠKOLNÍMU >>

Žákovský duatlon

K6B - atletika

Zábavný park Belantis

Mladý záchranář 2019

obrázek

Český den boje proti rakovině

Dopravní soutěž mladých cyklistů

McDonald´s Cup

Recyklohraní

obrázek
Naše škola je zapojena do programu RecykloHRANÍ, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

obrázek
Přání, stížnosti a náměty můžete posílat do naší e-mailové schránky schrankaduvery@izms.cz