Třídní výlet 1. + 2. třída

V pátek 25. června vyrazili žáci 1. a 2. třídy na výlet do Zoologické zahrady v Ústí nad Labem, na který se už dlouho moc těšili. ZOO se nachází na východní straně města Ústí nad Labem na svahu Mariánské skály. Žije zde přes 1 500 zvířat ve 240 druzích z celého světa ve venkovních výbězích v rozlehlém kopcovitém areálu. Během prohlídky měly děti možnost vidět tuleně a jejich krmení, orangutany, slony, žirafy, zebry, tygry, leopardy, tapíry a další exotická zvířata. Nahlédly do několika pavilonů s ještěry, ptáky, komoni a dalšími obyvateli vnitřních prostor. Kromě živočichů lákaly děti i komplexy dětských hřišť s průlezkami, skluzavkami, tobogánem, laminátové makety zvířat, nebo sochy zvířat prehistorických. Děti nezapomněly ani na občerstvení, zmrzlinu a nákupy suvenýrů. Dopoledne velmi rychle uteklo a i přes malinko nepříznivé počasí si žáci výlet moc užili.

předchozí | | |