Vaření s dětmi

Ve středu 26. 2. se děti z 1. až 5. třídy sešly v 16. 00 hodin ve školní kuchyňce, kde se pustily do přípravy menu o čtyřech chodech. Jako předkrm pětičlenný tým připravilbagetky s vajíčkovou pomazánkou ozdobené jarní cibulkou. Druhá skupinka dětí uvařila špenátovou polévkua podávala s osmaženým pečivem. Třetí, nejpočetnější skupina upekla několik druhů pizzy.Sladkou tečku – vafle se šlehačkou a ovocem vytvářela poslední skupina. V průběhu odpoledne děti ochutnalypřipravené dobroty a nešeřily chválou. Všem se jejich chod moc povedl. Na závěr – do koho se ještě něco vešlo, si vytočil trochu cukrové vaty. Malým kuchaříkůmpatří velká pochvala za vzájemnou spolupráci, za chování a příjemně strávené společné únorové odpoledne.